Plechový zahradní domek HighLine H2

Plechový zahradní domek na nářadí HighLine® se dodává v několika velikostech vč. různých typů dveří. Fotografie jsou tedy ilustrativní, společné pro více modelů. Orientujte se tedy podle skutečných rozměrů.

Doživotní bezúdržbovost! 20 let záruka! Jednoduchá montáž! 

Barevné varianty (stejná cena)

  • stříbrná metalíza
  • tmavě šedá metalíza
  • šedý křemen metalíza

Cena: 55.299,- Kč - jednokřídlé dveře
Cena: 62.099,- Kč - dvoukřídlé dveře

55 299,00 Kč

UPOZORNĚNÍ: u zahradních domků HighLine je střecha vždy v barvě šedý křemen metalíza.

Technická specifikace: S dvoukřídlými dveřmi (dveřní otvor: 155 x 182 cm) S jednokřídlými dveřmi (dveřní otvor: 76 x 182 cm, doraz dveří vpravo)
Vnější rozměry vč. převislé střechy š x h x v (cm): 275 x 195 x 222 (v nejvyšším místě)
Barva: uvnitř šedobílá
Materiál: žárově pozinkovaný ocelový plech opatřený polyamidovým vypalovacím lakem
Spojovací materiál: šrouby a panty z ušlechtilé oceli
Pevnost: vysoká stabilita - zatížení sněhem 150 kg/m2, odolný proti bouři (150 km/h, síla větru 12)
Funkcionalita: okap s integrovaným lapačem listí na obou stranách

Základní výbava:• 2 police regálu• 2 stojny regálu (k zavěšení regálových polic v libovolné výšce)• 4 držáky zahradního náčiní (pro zavěšení lopat, hrábí, hadic apod.)• 2 držáky nářadí na vnitřní straně standardního křídla dveří. Sada dveřního kování z ušlechtilé oceli s normovanou vložkou a rezervním klíčem. Bezpečná trojnásobná závora. Integrovaný okapový žlab (včetně přípojky na 1" hadici). Šrouby a hmoždinky pro připevnění podlahy

Přednosti zahradních domků Biohort: Domek na nářadí HighLine® splňuje nejvyšší nároky na bezpečnost - 3 násobná závora s dveřním kováním, normované zamykání s klikou z ušlechtilé oceli, normovaný cylindr a rezervní klíč. Dveře jsou v obzvláštně stabilním provedení a montáž je od velikosti H2 možná na každé boční straně.
Světlíky po celém obvodu z akrylátového skla zajišťují uvnitř dostatečné množství světla.

Nejlepší materiály - žárově pozinkovaný ocelový plech opatřený polyamidovým vypalovacím lakem, šrouby a panty z ušlechtilé oceli. Je zajištěna vysoká stabilita při zatížení sněhem a proti větru.

Doplňky (cena na dotaz): podlahový rám na uchycení, dodatečné dveře, držák na nářadí, sada háčků, truhlíky se zavěšením, nájezdová rampa na práh dveří, držák kol, regálové systémy, postranní střecha, montážní panel elektro aj.


SEO, www stránky | Almaweby